USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Puerto Somiedo - Pinamar Apartments Pinamar Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Puerto Somiedo - Pinamar Apartments

Rezerwacja online
2026-07-05
2026-07-06

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

18

Puerto Somiedo - Pinamar Apartments 3*


Puerto Somiedo - Pinamar oferuje noclegi o standardzie 3-gwiazdek tuż obok Beerhouse. W obiekcie znajduje się 8 współcześnie urządzonych pokoi. Bezpłatny prywatny parking, skrytka depozytowa i prywatny parking zapewniono dla wygody gości.

Powstał w 1.7 km odległości od Muelle de Pinamar. Hotel leży 15 minut pieszo od Beach Pinamar.Pobyt w Puerto Somiedo - Pinamar gwarantuje szybki dostęp do Balneario Marbella.

W każdym pokoju do użytku gości są ogrzewanie, Wi-Fi i kuchnia. Posiadają łazienki zaopatrzone w prysznic, wannę spa i bidet.

Zjeść obiad można w GIO Cafe & Platos, La Armonia i Madrid Pizza & Resto, do których idzie się maksymalnie 5 minut.Dobre połączenie z innymi częściami Pinamar jest możliwe dżięki lokalizacji tego obiektu w pobliżu przystanku autobusowego.Hotel oferuje zewnętrzny basen.

  • Lokalne atrakcje
  • La Nueva Posta
    1146 km
  • Avenida Jorge Bunge
    617 km
  • Muelle de Pinamar
    1637 km
  • Pinamar Plaza
    967 km
  • Escuela Agrotecnica Salesiana "Don Bosco"
    4272 km
  • La Elenita
    2845 km
  • Plaża w Pinamar
    1082 km
  • Condominio Puerto Vallarta
    1400 km
  • Casa De Mar
    2126 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Villa Gesell
    25 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi
  • Sejf depozytowy

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne
  • Stół na świeżym powietrzu

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Minibar
  • Kącik dzienny
  • Stół
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 13:00 do 23:59
Wyjazd: do 10:00
  • Dodatkowe łóżka, szczegóły
  • Jedno dziecko w wieku do 1 roku/lat może być zakwaterowane za darmo jeśli będzie spać w łóżku niemowlęcym.
  • Nie ma dodatkowych łóżek w pokoju.

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży 3-gwiazdkowy hotel Puerto Somiedo - Pinamar Apartments?

    Podróż od 3-gwiazdkowego hotelu Puerto Somiedo - Pinamar Apartments do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem.
  • Jak daleko jest lotnisko Villa Gesell od 3-gwiazdkowego hotelu Puerto Somiedo - Pinamar Apartments?

    25-kilometrowa odległość leży pomiędzy lotniskiem Villa Gesell a 3-gwiazdkowym hotelem Puerto Somiedo - Pinamar Apartments.
  • 🍹

    Jakie pobliskie restauracje powinniśmy odwiedzić podczas pobytu w hotelu Puerto Somiedo - Pinamar Apartments?

    Najlepsze restauracje w pobliżu hotelu Puerto Somiedo - Pinamar Apartments obejmują restauracje La Albufera oraz PALOTE Pizzas & Pastas, położone odpowiednio w 400 m i w odległości 8-minutowego spaceru odpowiednio.
  • 🕗

    Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z tego hotelu?

    Goście tego hotelu powinni być gotowi do wymeldowania o 10:00.
  • 💵

    Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?

    Średnia cena pokoju w tym hotelu wynosi 70 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Oceń

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-05
2026-07-06

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Puerto Somiedo - Pinamar Apartments, Argentyna

De La Corvina 1221, Pinamar, Argentyna

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © buenosaireshotels.net

All rights reserved